Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Zasady wysyłki towaru.
  • Rośliny wysyłamy odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem, na naszą odpowiedzialność.
  • Czas realizacji zamówień wynosi 3-7 dni roboczych (dni wysyłkowe to okres od poniedziałku do czwartku). Paczek nie nadajemy w piątki ze względu na bezpieczeństwo roślin.
  • W przypadku wyboru usługi kurierskiej informujemy, że Kurier ma możliwość przekazania paczki do Punktu PickUp po jednej nieudanej próbie doręczenia. 
  • Po otrzymaniu przesyłki w razie jakichkolwiek uszkodzeń lub niezgodności zamówienia z ofertą prosimy o kontakt w celu reklamacji.
  • Wszelkie reklamacje są rozpatrywane na podstawie zdjęcia przesłanego na maila do 48 h od otrzymania przesyłki. Więcej o zasadach reklamacji znajdziesz tutaj

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ DOKONANYCH W OKRESIE ZIMOWYM

Wysyłkę roślin wstrzymujemy 30.11.2022. Wszystkie zamówienia dokonane w okresie zimowym będą realizowane wczesną wiosną zgodnie z kolejnością składania zamówień i dokonywania wpłat. Wstępny termin rozpoczęcia wysyłek to 15.03.2023, jednak podana data może ulec niewielkiej zmianie zależnie od warunków pogodowych. W przypadku przedłużającej się zimy, mrozu, opadów śniegu zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia terminu realizacji. O dokładnej dacie wysyłki poinformujemy Państwa mailowo.

Warunki zakupu w okresie zimowym:

1. Ze względu na fakt, że żywotność roślin zależy głównie od warunków pogodowych zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia na rośliny, których jakość po zimie budzi wątpliwości lub przesunięcia terminu realizacji jeżeli jakakolwiek pozycja z zamówienia wymaga dłuższego czasu na upewnienie się co do żywotności rośliny.

2. Zamówienia można składać przez cały okres zimowy do wyczerpania zapasów. Realizacja rozpocznie się zgodnie z kolejnością od 6 marca 2023 roku.

3. Forma płatności jest dowolna. W przypadku korzystania z promocji przedsezonowej (przedsprzedaż) wymagana jest płatność z góry zgodnie z zasadami promocji.

 

 

ZASADY OGÓLNE

  • Rośliny wysyłamy odpowiednio zabezpieczone, na naszą odpowiedzialność od poniedziałku do czwartku.
  • Czas realizacji zamówień w okresie wiosennym wynosi od 14-21 dni roboczych.
  • Po otrzymaniu przesyłki w razie jakichkolwiek uszkodzeń lub niezgodności zamówienia z ofertą prosimy o kontakt w celu reklamacji.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu